Rozvrh oboru Teologie křesťanských tradic v zimním semestru 2022

1. ročník

Středy 15.45 – 17.15 Úvod do filosofie (Filip Härtl), 17.30 – 21.00 hlavní výuka, posluchárna E

5. 10. Úvod do teologického myšlení: Ivana Noble
12. 10. Úvod do teologického myšlení: Ivana Noble
19. 10. Psychologie náboženství: Ivana Čihánková
26. 10. Hermeneutika Písma a tradice: František Štěch
2. 11. Hermeneutika Písma a tradice: František Štěch
4.-5. 11. Tematický teologický seminář (= RTN106) na téma „Nebraňte jim jít ke mně“: uvádění dětí do křesťanství (koná se na Jaboku, Salmovská 8, Praha 2)
9. 11. Úvod do teologického myšlení: Ivana Noble
16. 11. Hermeneutika Písma a tradice: František Štěch
23. 11. Úvod do teologického myšlení: Ivana Noble
30. 11. Hermeneutika Písma a tradice: František Štěch
7. 12. Psychologie náboženství: Ivana Čihánková
14. 12. Úvod do teologického myšlení: Ivana Noble
4. 1. Sociologie náboženství: Jan Spousta
11. 1. Sociologie náboženství: Jan Spousta

2. ročník

Středy 17.30 – 21.00 hlavní výuka, učebna F

5. 10. Starý zákon: Jan Rückl
12. 10. Starý zákon: Petr Sláma
19. 10. Starý zákon: Jan Rückl
26. 10. Religionistika: Ivan Štampach
2. 11. Ekumenická eklesiologie: Martin Vaňáč
4.-5. 11. Tematický teologický seminář (= RTN206) na téma „Nebraňte jim jít ke mně“: uvádění dětí do křesťanství (koná se na Jaboku, Salmovská 8, Praha 2)
9. 11. Starý zákon: Petr Sláma
16. 11. Religionistika: Ivan Štampach
23. 11. Starý zákon: Petr Sláma
30. 11. Religionistika: Ivan Štampach
7. 12. Starý zákon: Jan Rückl
14. 12. Starý zákon: Jan Rückl
4. 1. Starý zákon: Jan Rückl
11. 1. Ekumenická eklesiologie: Martin Vaňáč

3. ročník

Středy 17.30 – 21.00, učebna G

5. 10. Systematická teologie: Kateřina Kočandrle Bauer
12. 10. Biblický seminář I: Martin Prudký
19. 10. Liturgická teologie: Pavel Hradilek
26. 10. Systematická teologie: Filip Outrata
2. 11. Liturgická teologie: Jan Rückl
4.-5. 11. Tematický teologický seminář (= RT306) na téma „Nebraňte jim jít ke mně“: uvádění dětí do křesťanství (koná se na Jaboku, Salmovská 8, Praha 2)
9. 11. Biblický seminář II: Martin Prudký
16. 11. Liturgická teologie: Pavel Hradilek
23. 11. Systematická teologie: Filip Outrata
30. 11. Systematická teologie: Filip Outrata
7. 12. Systematická teologie: Kateřina Kočandrle Bauer
14. 12. Systematická teologie: Kateřina Kočandrle Bauer
4. 1. Liturgická teologie: Jan Rückl
11. 1. Systematická teologie: zápočtový test